Prezentuję efekt pracy młodych artystów z klasy piątej.....
sami zobaczcie, że jest imponujący:
"Więcej radości jest w dawaniu, niż w braniu."
(Dzieje Apostolskie 20,35)
Od kilku lat pomagamy uczennicy klasy siódmej Margaret z Afryki, która dzięki naszemu wsparciu może uczęszczać do szkoły.
Jak co roku, zorganizowaliśmy kwestę, w kościele w Ustroniu Morskim.
Dla naszych darczyńców przygotowaliśmy odlewy aniołków i gwiazdek...
oraz kartki świąteczne.